Radyo Dinle
Ana Menü
Uye Menüsü
Köse Yazilari

Metin ÖZKAN


HES PROJESİ
Hes projesini iyi anlamak için bu yazıyı kalame alıyorum, Hes Çiftçiyi devreden çıkaracakmı?
...
Devamını Oku...
Uye Girişi
Kullanici
Sifreniz
Istatistik

Online Kisi: 70
Toplam Kisi:  10644500

Giris Yapmis Üyeler

Anketler
Hiç Anket Yok
Reklamlar

Hanünün Sesi

Ziyaretci Defteri
Yazan: Nazım Yazıcı    Tarih: 03.12.2016 21:07:10     Mail Gönder
Memleketimin havasını suyunu en önemlisi insanını özledim benim bu dünyadaki cennetim güzel hanönüm
 

Yazan: Osman Açıkgöz    Tarih: 20.09.2016 13:13:32     Mail Gönder
10.09.2016 Cumartesi günü Hanönü belediye kavşağında 34 LA 0411 plakalı aracımla kaza yaptım kaza sonrasında bana ve aileme yardıma gelen sağlık ocağı çalışanlarına polis ekiplerine belediye çalışanlarına ve onlara bu olanağı sağlayan Hanönü belediye başkanına sonsuz teşekkürler ederim. Allah hepsinden razı olsun.
 

Yazan: Fatih TUNA    Tarih: 04.07.2016 23:52:30     Mail Gönder
Bu günlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz, Birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi ve dostluğun kazandığı bir bayram dileklerimle, mübarek ramazan bayramınızı en içten duygularımla kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
 

Yazan: Serhat ODABAŞ    Tarih: 19.06.2016 19:08:38     Mail Gönder
Değerli Hemşerilerim Akre Group Danışmanlık olarak İstanbul'da danışmanlık yapmaktayım. www.kapasiteraporu.com adresinden bana ulaşabilirsiniz... Teşekkürler
 

Yazan: alaettin korkmaz    Tarih: 23.05.2016 09:32:01     Mail Gönder
Hanönü çalıştayı yapılmış güzelde, sadece katılımcılardan bahsedilmiş.Çalıştayda Hanönü ile igili öne sürülen öneri ve görüşlerden bahsedilmemiş.Bunlarıda yayınlarsanız gurbetteki bizlerde bilgi sahibi oluruz.
 

DEFTERE YAZIN
Adınız Soyadınız 
Mail Adresiniz 
Mailimi Göster
Mesaj 

 Degistir


MHP İLÇE KONGRESİ YAPILDI

 

MHP İLÇE KONGRESİ YAPILDI
 
MHP Hanönü ilçe kongresi yapıldı MHP Hanönü ilçe kongresi yapıldı. İlçe Başkanlığı görevine, Şükrü Ünal yeniden seçildi. MHP Hanönü İlçe Başkanlığı Kongresi, ilçedeki bir kahvehanede yapıldı. 24.25.Dönem MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar kongrede yaptığı konuşmada, Bu millet Milliyetçi Hareket Partisinin her adımını takip ediyor. Fakat AKP’nin yaptığı hiçbir şeyi sorgulamıyor. Cumhurbaşkanının sadece AKP’nin değil tüm Türkiye’nin Cumhurbaşkanı olsun istiyoruz. Milletimizin vereceği her karara saygılıyız. Hanönü bakacak hizmet geldiyse destek verecek, gelmediyse bunun hesabını soracak. Cumhurbaşkanımızın verdiği bir söz vardı. Kastamonu Uğurlu Hastanesi açılacak demişti. O zamandan beri bir adım atılmadı. Çınar, yeni seçilecek yönetime başarılar diledi. İl Başkanı İbrahim Maşalacı kongrede yaptığı konuşmada, MHP kongrelerini Hz. Pir Şeyh Şaban- ı Veli hazretlerinin doğum yeri olan Hanönü ilçesinden başlattıklarını söyledi.30 Nisan’a kadar Kastamonu Merkez kongresini yaparak sonlandıracağız diye konuştu. Maşalacı,16 Nisan tarihinde ülkede bir sistem değişikli doğrultusunda Anayasa değişikliği oylanacak. Ülkede 15 Temmuz gibi kara bir gün yaşanmıştır. Referandum MHP’nin süzgecinden geçirilerek halkın takdirine sunulacaktır. Yapılacak olan referandumun ilçemize, ilimize ve halkımıza hayırlı olmasın diliyorum dedi. MHP Kastamonu İl Başkanı İbrahim Maşalacı’nın divan başkanlığında yapılan kongrede, Şükrü Ünal başkanlığındaki tek liste, yapılan oylamayla yönetime getirildi. Hanönü MHP İlçe kongresine 24.25. Dönem MHP Kastamonu milletvekili Emin Çınar, MHP Kastamonu İl Başkanı Halil İbrahim Maşalacı,Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, AKP Hanönü ilçe Başkanı Hüseyin Öztürk,CHP Hanönü ilçe başkanı Recep Hasgül,Hanönü eski Belediye Başkanı Şükrü Özün,partililer,del egeler ve vatandaşlar katıldı.

Okunma:2481
27.03.2017 - HANÖNÜ'NÜN SESİ

Untitled Document