Radyo Dinle
Ana Menü
Uye Menüsü
Köse Yazilari

Metin ÖZKAN


HES PROJESİ
Hes projesini iyi anlamak için bu yazıyı kalame alıyorum, Hes Çiftçiyi devreden çıkaracakmı?
...
Devamını Oku...
Uye Girişi
Kullanici
Sifreniz
Istatistik

Online Kisi: 60
Toplam Kisi:  10707847

Giris Yapmis Üyeler

Anketler
Hiç Anket Yok
Reklamlar

Hanünün Sesi

Ziyaretci Defteri
Yazan: Nazım Yazıcı    Tarih: 03.12.2016 21:07:10     Mail Gönder
Memleketimin havasını suyunu en önemlisi insanını özledim benim bu dünyadaki cennetim güzel hanönüm
 

Yazan: Osman Açıkgöz    Tarih: 20.09.2016 13:13:32     Mail Gönder
10.09.2016 Cumartesi günü Hanönü belediye kavşağında 34 LA 0411 plakalı aracımla kaza yaptım kaza sonrasında bana ve aileme yardıma gelen sağlık ocağı çalışanlarına polis ekiplerine belediye çalışanlarına ve onlara bu olanağı sağlayan Hanönü belediye başkanına sonsuz teşekkürler ederim. Allah hepsinden razı olsun.
 

Yazan: Fatih TUNA    Tarih: 04.07.2016 23:52:30     Mail Gönder
Bu günlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz, Birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi ve dostluğun kazandığı bir bayram dileklerimle, mübarek ramazan bayramınızı en içten duygularımla kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
 

Yazan: Serhat ODABAŞ    Tarih: 19.06.2016 19:08:38     Mail Gönder
Değerli Hemşerilerim Akre Group Danışmanlık olarak İstanbul'da danışmanlık yapmaktayım. www.kapasiteraporu.com adresinden bana ulaşabilirsiniz... Teşekkürler
 

Yazan: alaettin korkmaz    Tarih: 23.05.2016 09:32:01     Mail Gönder
Hanönü çalıştayı yapılmış güzelde, sadece katılımcılardan bahsedilmiş.Çalıştayda Hanönü ile igili öne sürülen öneri ve görüşlerden bahsedilmemiş.Bunlarıda yayınlarsanız gurbetteki bizlerde bilgi sahibi oluruz.
 

DEFTERE YAZIN
Adınız Soyadınız 
Mail Adresiniz 
Mailimi Göster
Mesaj 

 Degistir


Hann Spor
HANN BELEDYE SPOR

Kuruluş Tarihi: 1989
Renkleri: Lacivert Beyaz

Kurucu Üyeler:
Hasan YILMAZ
Şükrü ÇOLAK
Ahmet EKİCİ
Hüseyin ACAR
Erol SOYSAL

 


Yıl 1989. Belediye yeni kurulmuş, top oynayacak saha yok, top yok, ayakkabı yok, forma yok ama öyle bir gençlik var ki tutabilene aşk olsun. Zamanın ortaokulunun önü yetmiyor, Taşköprü'ye ve hatta Kuyluş köyünün ırmağın yanında bir alan var ki bizim için Vewley stadı gibi. Ta oralara maç yapmağa gidiyoruz kendi aramızda topladığımız paralarla almış olduğumuz top ve tutmuş olduğumuz minibüslerle.
Hanönü Belediye Başkanına (Mehmet YÜCEL) çıkıyoruz kulüp kurmak istediğimizi ve top oynayacak saha yapmasını. Ve Başkan beni (Hasan YILMAZ ) görevlendiriyor kulübün kurulması için. Ortaokul öğretmenlerinden Mükremin KARAÜZÜM ile birlikte gece gündüz çalışıyoruz tüzük ve evraklarla. Lacivert –Beyaz olarak renkleri seçiyor ve Peru forması gibi paralel bir forma siparişi veriyoruz. Kulübün kurulmasını tamamladıktan sonra yapılan ilk Genel Kurulda Ahmet ÖZKAN Başkanlığında Hasan YILMAZ, ŞÜKRÜ ÇOLAK, ERDOĞAN ÇOBAN VE AHMET ÇOBANOĞLU yönetim kurulu görev aldı. Yönetim hemen lisans işlemlerine başlayıp Taşköprü 'de top koşturan Hanönü' lü Ertan GÜNAY' ı, Hüseyin YILMAZ' ı ve Kastamonu Yol Sporda kaleci Erdal GÜMÜŞOĞLU'NU transfer ederek işe başladı.
Sahamız yoktu. Yine zamanın Belediye Başkanına çıktık. Sağ olsun bütün meclis üyelerinin itirazına rağmen koca dağı indirerek futbol sahamızı yaptı.
İstanbul'da bir gece düzenleyerek spor kulübümüze gelir sağladık. Forma ayakkabı tozluk aldık. Oyuncu çok. Antrenmanlarda bile iki takım kurulacak kadar futbolcumuz vardı.
İlk maçımız deplasmanda Bozkurt'ta. Bozkurt güçlü. İki otobüsle yola çıkıyoruz. Hanönü yeni belediye ve ilçe olmuş kimse tanımıyor. Bozkurt'ta soruyorlar bu hangi takım diye, Hanönü neresi diye. Maça bu şartlarda çıkıyoruz ilk maçımızı 5–2 kaybediyoruz. Hasan KORKMAZ iki gol atmıştı.(Şeytan hocanın oğlu)
Hanönü sporda şimdiye kadar Ahmet ÖZKAN, Hasan YILMAZ, Erdoğan TOPUZ, Şükrü ÖZÜN, Sadettin DURNA, Cemal YILMAZ, Ertan GÜNAY Başkanlık yaparken ne futbolcular gelip geçti.
Cemal YILMAZ, Hasan YILMAZ, Kerim ÖKTEN, Sefa ve Cefa ACAR kardeşler, Ethem Hoca, Boyabat'tan Yusuf ve Mustafa, Ankara'dan Engin, Şükrü, Musa, Yılmaz, Atilla. Yıllarca Hanönü spor forması giymiş arkadaşlarımız.
Hanönü spor centilmenliğinin yanı sıra bazı maçlarda da hırçınlığını göstermiştir. Bir Taşköprü'de oynanan Tosya maçı bir Hanönü de oynanan Kartal maçı hafızalarımızdan silinmedi. Kavgalar çıktı yaralanmalar oldu. Cezalar yedik, sahamız kapatıldı. Ama her yıl Hanönü'nü Kastamonu'da temsil ettik. Hanönü'nün adını duyurduk.
Şimdi ne oldu. Forma var, ayakkabı var, saha var, hem de çim saha, para sıkıntısı yok. Ama ne yok. Biliyor musunuz? Futbolcu yok, genç yok, Hanönü Spor'da top koşturacak 11 genci bulamıyoruz. 2-3 Yıldır taşıma su ile değirmen çevirmeye kalktık. Vezirköprü' den futbolcu getirdik. Ama olmuyor işte. Kendi gencin olmayınca başarı sağlanmıyor. Bu sene ne olacak? 2. amatör kümede mücadele edecek takımımız ilk 11i oluşturacak kadroyu bile kuramadı. Nisan ayında başlayacak olan ligde ne yapacağımızı kara kara düşünmeye başladık.
HAYDİ HAYIRLISI!.......

 

Hann Belediye Sporu takip edebileceiniz siteler; http://www.hanonuspor.tr.gg; http://www.hanonuspor.tr.cx

 


Untitled Document