Radyo Dinle
Ana Menü
Uye Menüsü
Köse Yazilari

Metin ÖZKAN


HES PROJESİ
Hes projesini iyi anlamak için bu yazıyı kalame alıyorum, Hes Çiftçiyi devreden çıkaracakmı?
...
Devamını Oku...
Uye Girişi
Kullanici
Sifreniz
Istatistik

Online Kisi: 50
Toplam Kisi:  10707836

Giris Yapmis Üyeler

Anketler
Hiç Anket Yok
Reklamlar

Hanünün Sesi

Ziyaretci Defteri
Yazan: Nazım Yazıcı    Tarih: 03.12.2016 21:07:10     Mail Gönder
Memleketimin havasını suyunu en önemlisi insanını özledim benim bu dünyadaki cennetim güzel hanönüm
 

Yazan: Osman Açıkgöz    Tarih: 20.09.2016 13:13:32     Mail Gönder
10.09.2016 Cumartesi günü Hanönü belediye kavşağında 34 LA 0411 plakalı aracımla kaza yaptım kaza sonrasında bana ve aileme yardıma gelen sağlık ocağı çalışanlarına polis ekiplerine belediye çalışanlarına ve onlara bu olanağı sağlayan Hanönü belediye başkanına sonsuz teşekkürler ederim. Allah hepsinden razı olsun.
 

Yazan: Fatih TUNA    Tarih: 04.07.2016 23:52:30     Mail Gönder
Bu günlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz, Birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi ve dostluğun kazandığı bir bayram dileklerimle, mübarek ramazan bayramınızı en içten duygularımla kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
 

Yazan: Serhat ODABAŞ    Tarih: 19.06.2016 19:08:38     Mail Gönder
Değerli Hemşerilerim Akre Group Danışmanlık olarak İstanbul'da danışmanlık yapmaktayım. www.kapasiteraporu.com adresinden bana ulaşabilirsiniz... Teşekkürler
 

Yazan: alaettin korkmaz    Tarih: 23.05.2016 09:32:01     Mail Gönder
Hanönü çalıştayı yapılmış güzelde, sadece katılımcılardan bahsedilmiş.Çalıştayda Hanönü ile igili öne sürülen öneri ve görüşlerden bahsedilmemiş.Bunlarıda yayınlarsanız gurbetteki bizlerde bilgi sahibi oluruz.
 

DEFTERE YAZIN
Adınız Soyadınız 
Mail Adresiniz 
Mailimi Göster
Mesaj 

 Degistir


Alman gencin bisikletle dünya turu hayali

 

Alman gencin bisikletle dünya turu hayali
 
Bisikletle dünya turu hayalini gerçekleştirmek isteyen Alman genç Sören Struckmann(24) dünyanın birçok ülkesini dolaştıktan sonra Kastamonu’nun Hanönü ilçesine ulaştı. Sören Struckmann yaptığı açıklamada, kendisinin Almanya’nın Leipzig kentinde yaşadığını ve İşletme Müdürü olduğunu belirterek hayali olan bisikletle dünya turunu gerçekleştirmek için yollara düştüğünü söyledi. Bir yıl önce Mart ayının başında Almanya’nın Leipzig şehrinden bisikletle yola çıktığını belirten Struckmann, Polonya, Litvanya, Letonya, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan. Çin, Laos, Kamboçya, Tayland,Malezya,Sin gapur,Umman,Fas,Dub ai,İran, Ermenistan ve Gürcistan gibi ülkeleri bisikletle geçerek Türkiye’ye giriş yaptığını belirtti. Kastamonu’nun Hanönü ilçesinde mola veren Alman genç Sören Struckmann, şimdiye kadar 22 bin 403 kilometre pedal çevirdiğini ve Almanya’ya dönene kadar ise toplamda 27 bin kilometre pedal çevireceğini anlattı. Tek hayali olan bisikletle dünya turu yapmak için yollara düştüğünü ifade eden Struckmann,Dünyanın farklı ülkelerini, şehirleri görmek, farklı kültürleri tanımak amacında olduğunu belirtirken, Türkiye çok güzel bir ülke, insanları çok cana yakın, ilgi gösteriyorlar, çay ve yemek ikramında bulunuyorlar diye konuştu. Hanönü ilçesinde alışveriş yapan Struckmann, bisikletiyle Kastamonu’ya doğru hareket etti.

Okunma:2998
26.04.2017 - HANÖNÜ'NÜN SESİ

Untitled Document