Radyo Dinle
Ana Menü
Uye Menüsü
Köse Yazilari

Metin ÖZKAN


HES PROJESİ
Hes projesini iyi anlamak için bu yazıyı kalame alıyorum, Hes Çiftçiyi devreden çıkaracakmı?
...
Devamını Oku...
Uye Girişi
Kullanici
Sifreniz
Istatistik

Online Kisi: 29
Toplam Kisi:  10707818

Giris Yapmis Üyeler

Anketler
Hiç Anket Yok
Reklamlar

Hanünün Sesi

Ziyaretci Defteri
Yazan: Nazım Yazıcı    Tarih: 03.12.2016 21:07:10     Mail Gönder
Memleketimin havasını suyunu en önemlisi insanını özledim benim bu dünyadaki cennetim güzel hanönüm
 

Yazan: Osman Açıkgöz    Tarih: 20.09.2016 13:13:32     Mail Gönder
10.09.2016 Cumartesi günü Hanönü belediye kavşağında 34 LA 0411 plakalı aracımla kaza yaptım kaza sonrasında bana ve aileme yardıma gelen sağlık ocağı çalışanlarına polis ekiplerine belediye çalışanlarına ve onlara bu olanağı sağlayan Hanönü belediye başkanına sonsuz teşekkürler ederim. Allah hepsinden razı olsun.
 

Yazan: Fatih TUNA    Tarih: 04.07.2016 23:52:30     Mail Gönder
Bu günlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz, Birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi ve dostluğun kazandığı bir bayram dileklerimle, mübarek ramazan bayramınızı en içten duygularımla kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
 

Yazan: Serhat ODABAŞ    Tarih: 19.06.2016 19:08:38     Mail Gönder
Değerli Hemşerilerim Akre Group Danışmanlık olarak İstanbul'da danışmanlık yapmaktayım. www.kapasiteraporu.com adresinden bana ulaşabilirsiniz... Teşekkürler
 

Yazan: alaettin korkmaz    Tarih: 23.05.2016 09:32:01     Mail Gönder
Hanönü çalıştayı yapılmış güzelde, sadece katılımcılardan bahsedilmiş.Çalıştayda Hanönü ile igili öne sürülen öneri ve görüşlerden bahsedilmemiş.Bunlarıda yayınlarsanız gurbetteki bizlerde bilgi sahibi oluruz.
 

DEFTERE YAZIN
Adınız Soyadınız 
Mail Adresiniz 
Mailimi Göster
Mesaj 

 Degistir


İLK TURİST ALMANYADAN

 

İLK TURİST ALMANYADAN
 
Alman mühendis bisikletle dünya turunda Almanya’dan yola çıkan Jeoloji mühendisi 22 yaşındaki Ole John bisikletle çıktığı dünya turunda Kastamonu’nun Hanönü İlçesi’ne ulaştı. Ole John yaptığı açıklamada, üniversiteyi bitirdikten sonra belli bir süre staj yaptım. İşe girmeden önce boş zamanımı bisikletle dünya turu yapmaya karar verdiğini söyledi. Mart ayında Almanya’nın Aachen şehrinden bisikletle yola çıktığını belirten John, Avusturya, Macaristan, Sırbistan ve Bulgaristan üzerinden Türkiye’ye giriş yaptığını ve Kastamonu’nun Hanönü ilçesine kadar 3 bin 800 kilometre pedal çevirdiğini anlattı. Farklı ülkeleri, şehirleri görmek farklı kültürleri tanımak amacıyla yola çıktığını ifade eden Jonh, İran Kazakistan, Kırgızistan üzerinden Çin’in Pekin şehrine ulaşarak 16 bin kilometre pedal çevireceğini söyledi. Zamanın çok az olduğunu belirten 22 yaşındaki Ole John, bisikletle dünya turunu Avrupa’da da sürdüreceğini kaydetti. Türkiye’nin doğal ve tarihi zenginliği ile Türk insanının konukseverliği karşısında çok büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Jonh, Hanönü ilçesinde bir süre dinlendikten sonra Sinop’a doğru hareket edeceğini kaydetti.

Okunma:2975
05.04.2017 - HANÖNÜ'NÜN SESİ-HASAN YILMAZ

Untitled Document