Radyo Dinle
Ana Menü
Uye Menüsü
Köse Yazilari

Metin ÖZKAN


HES PROJESİ
Hes projesini iyi anlamak için bu yazıyı kalame alıyorum, Hes Çiftçiyi devreden çıkaracakmı?
...
Devamını Oku...
Uye Girişi
Kullanici
Sifreniz
Istatistik

Online Kisi: 125
Toplam Kisi:  10638449

Giris Yapmis Üyeler

Anketler
Hiç Anket Yok
Reklamlar

Hanünün Sesi

Ziyaretci Defteri
Yazan: Nazım Yazıcı    Tarih: 03.12.2016 21:07:10     Mail Gönder
Memleketimin havasını suyunu en önemlisi insanını özledim benim bu dünyadaki cennetim güzel hanönüm
 

Yazan: Osman Açıkgöz    Tarih: 20.09.2016 13:13:32     Mail Gönder
10.09.2016 Cumartesi günü Hanönü belediye kavşağında 34 LA 0411 plakalı aracımla kaza yaptım kaza sonrasında bana ve aileme yardıma gelen sağlık ocağı çalışanlarına polis ekiplerine belediye çalışanlarına ve onlara bu olanağı sağlayan Hanönü belediye başkanına sonsuz teşekkürler ederim. Allah hepsinden razı olsun.
 

Yazan: Fatih TUNA    Tarih: 04.07.2016 23:52:30     Mail Gönder
Bu günlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz, Birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi ve dostluğun kazandığı bir bayram dileklerimle, mübarek ramazan bayramınızı en içten duygularımla kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
 

Yazan: Serhat ODABAŞ    Tarih: 19.06.2016 19:08:38     Mail Gönder
Değerli Hemşerilerim Akre Group Danışmanlık olarak İstanbul'da danışmanlık yapmaktayım. www.kapasiteraporu.com adresinden bana ulaşabilirsiniz... Teşekkürler
 

Yazan: alaettin korkmaz    Tarih: 23.05.2016 09:32:01     Mail Gönder
Hanönü çalıştayı yapılmış güzelde, sadece katılımcılardan bahsedilmiş.Çalıştayda Hanönü ile igili öne sürülen öneri ve görüşlerden bahsedilmemiş.Bunlarıda yayınlarsanız gurbetteki bizlerde bilgi sahibi oluruz.
 

DEFTERE YAZIN
Adınız Soyadınız 
Mail Adresiniz 
Mailimi Göster
Mesaj 

 Degistir


Üye Girisi Yapmamissiniz Lütfen Üye Girisi Yapiniz Yeni Bir Mesaj An

Yazan : Mustafa AKÇA    - 30.03.2009
sayın hanönülü hemşerilerim  hanönünde gerçek sağduyu kazandı inşallah  hanönülü olan veya olmayan tüm sevenlerimizin katkılrını bekliyoruz  yeni yönetime başarılar dilerim  ALLAH. utadırmasın.


Yapilan Yorumlar0 Oku    Yorum Ekle
Yazan : Tahsın GUNGOREN    Seçime Dair - 30.03.2009
Demokrasinin geregi seçimdir.Halkın vermiş oldugu kararı herkesin içine sindirmesi gerekir.İster bir oyla ister bin oyla kazanılsın sonuçlarını kabul etmek zorundayız.Bu sonucu değiştirmeye yönelik girişimlerden derhal vazgeçilmelidir.Seçim olacağı gece yaşanan halkın iradasini etkileyecek dahası etik olmayan tüm girişimler seçim sonucu üzerinde etkin olmuşsada sonuç bir adayın başarısıyla ortaya çıkmıştır.Bu adayı sevip sevmemeniz önemli değildir. Önemli olan sonucu içimize sindirip hanönümüzün gelecegini düşünmek zorundayız.Bunu yaparken tüm olumsuz duygulardan arınmalıyız.Hanönümüzün geleceğini sahsi menfaatlerinizin kızgınlıklarımızın önüne koymalıyız.aksi halde hanönümüz kaybeder .İŞİ UZATANLAR KAYBEDER.BU VEBALDEN ASLA KURTULAMAZLAR.HANÖNÜYLE BİRLİKTE HEPBİRLİKTE YOK OLURUZ.


Yapilan Yorumlar0 Oku    Yorum Ekle
Yazan : Engin SOZERI    Kim Kazanırasa Kazansın Hanönü'yü Yalnız Bırakmayacağız. - 30.03.2009

Hanönü'lü olup ta Hanönü'yü sevmeyen yoktur. Hanönü'de kim kazanırsa kazansın bundan sonra yapılan hizmete, yapılan yatırımlara ve yapılacak yatırımlara tüm Hanönülü'diyen Hemşerilerimiz takipçisi olacak ve yanlışları anında kim olursa olsun yüzüne söyleyerek doğru'ya yönlendirmeye çalışacağız. Bunu yaparken birlik beraberlik içinde hanönü'yü yalnız bırakmayacağız. Kazananla kazanmayanlar Hanönü için birleşecek başka çaremiz yok bunun bilinç inde  olarak kırıcı rencide yazılardan çok birlik içinde hep beraber omuz omuza hiç bir parti kişi gözetmeden herkes kendi imkânları ile bilgisiyle yardımcı olmaktır.

Saygılarımla......Yapilan Yorumlar0 Oku    Yorum Ekle
Yazan : Aynur TAMER    merhaba - 30.03.2009
osman korkmaz  mesleği gerği belediye başkanlığında başarılı olacağına inanıyordum.kişiliği bu göreve layıktı.seçim sonuçları beni oldukça üzdü.hanönü halkı karar vermekte büyük bir hata yaptı.


Yapilan Yorumlar0 Oku    Yorum Ekle
Yazan : Serdar AYVERDI    Seçimlerde Hüsran - 30.03.2009
Hanönü seçimlerinde kaybedenler oldu ama kazanan olmadı. Bu da Hanönü'nün şanssızlığıdır. Yapılan o kadar çirkin şeylerden sonra böyle bir sonucu normal karşılıyorum. Gördüğünüz gibi hak eden de kazanamıyor. paraları saçan da kazanamıyor. En sonunda yine Hanönü kaybediyor. Hanönü'nün sonunu iyi görmüyorum. 10 sene sonra Hanönü'ye sadece 1 muhtar da yetecek.


Yapilan Yorumlar0 Oku    Yorum Ekle
Yazan : Gürkan ALTINKAYA    seçim Sonuçları - 29.03.2009
Adalet ve Kalkınma Partisi İle Milliyetçi Hareket Partisi 402 oy 35.4 ile birinciliği paylaştı.


Yapilan Yorumlar2 Oku    Yorum Ekle
Yazan : Engin SOZERI    HANÖNÜ'LÜYÜM DİYEN HEMŞERİLERİM HANÖNÜ SPOR'A SAHİP ÇIKALIM - 16.03.2009

HANÖNÜ'LÜ Hemşerilerim, Bizler bu günlerde başka olaylara adapte iken zaman geçti ve unuttuğumuz HANÖNÜSPOR'nun yakında maçları başlıyor fakat ben dahil Hanönü Spor Lige hazır mı ? Kulübün gelirleri Oynayacak Futbolcuların giderlerini karşılanacak mı? Bizi Kastamonu da gururla temsil eden, Hanönü Halkına sosyal hareket getiren Hanönü Spor ne durumda hiç bilgimiz yok. Eminin birkaç kişinin yardımı ile kıt kanaat maçlara başlayacak. Bu kıt kanaat yerine rahat bir sezon geçirmeleri için Bizler de Yani HANÖNÜ'lüyüm diyen Hemşerilerim Hanönü Spora Yardım yapacaklardır. Özellikle Belediye Başkanları, Esnaflar, Tüccarlar, Orada da yaşayan hali vakti yerinde olanlar ve Ankara, İstanbul Dernekleri az çok demeden bu yardımları esirgemezler.

Sayın Hanönü Spor Kulübü Başkanı Fatih TUNA Bey Banka ve PTT hesabınızı Tüm sitelerde yayınlayarak hemşerilerimiz katkıda bulunabilirler.Yapilan Yorumlar2 Oku    Yorum Ekle
Yazan : Emrah GENÇ    selam - 16.03.2009
ben emrah genç tüm hanönülü hemşerilerime kucak dolusu selamlar ben kütahyada vatani görevimi yapmaktayım  hanönü spora başarılar mayısta yanınızda olacagım azkaldı arkadaşlar


Yapilan Yorumlar0 Oku    Yorum Ekle
Yazan : Gürkan ALTINKAYA    Köpekleriniz Yarışsın - 12.03.2009

Arkadaşlar siteye köpek fotolarınızı atarak yarışmaya sokabilirsiniz.Yapilan Yorumlar0 Oku    Yorum Ekle
Yazan : Gülseren ALTUNKAYA    köy listesi ek talebi - 07.03.2009
köyler listesine gelinbübüne bağlı olan ekinsökü köyünüde eklenmesini istiyorum tüm köyler var ekinsökü yok


Yapilan Yorumlar0 Oku    Yorum Ekle
Yeni Mesaj Yazin
Baslik
Mesaj

 

Untitled Document