Radyo Dinle
Ana Menü
Uye Menüsü
Köse Yazilari

Metin ÖZKAN


HES PROJESİ
Hes projesini iyi anlamak için bu yazıyı kalame alıyorum, Hes Çiftçiyi devreden çıkaracakmı?
...
Devamını Oku...
Uye Girişi
Kullanici
Sifreniz
Istatistik

Online Kisi: 79
Toplam Kisi:  10707874

Giris Yapmis Üyeler

Anketler
Hiç Anket Yok
Reklamlar

Hanünün Sesi

Ziyaretci Defteri
Yazan: Nazım Yazıcı    Tarih: 03.12.2016 21:07:10     Mail Gönder
Memleketimin havasını suyunu en önemlisi insanını özledim benim bu dünyadaki cennetim güzel hanönüm
 

Yazan: Osman Açıkgöz    Tarih: 20.09.2016 13:13:32     Mail Gönder
10.09.2016 Cumartesi günü Hanönü belediye kavşağında 34 LA 0411 plakalı aracımla kaza yaptım kaza sonrasında bana ve aileme yardıma gelen sağlık ocağı çalışanlarına polis ekiplerine belediye çalışanlarına ve onlara bu olanağı sağlayan Hanönü belediye başkanına sonsuz teşekkürler ederim. Allah hepsinden razı olsun.
 

Yazan: Fatih TUNA    Tarih: 04.07.2016 23:52:30     Mail Gönder
Bu günlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz, Birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi ve dostluğun kazandığı bir bayram dileklerimle, mübarek ramazan bayramınızı en içten duygularımla kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
 

Yazan: Serhat ODABAŞ    Tarih: 19.06.2016 19:08:38     Mail Gönder
Değerli Hemşerilerim Akre Group Danışmanlık olarak İstanbul'da danışmanlık yapmaktayım. www.kapasiteraporu.com adresinden bana ulaşabilirsiniz... Teşekkürler
 

Yazan: alaettin korkmaz    Tarih: 23.05.2016 09:32:01     Mail Gönder
Hanönü çalıştayı yapılmış güzelde, sadece katılımcılardan bahsedilmiş.Çalıştayda Hanönü ile igili öne sürülen öneri ve görüşlerden bahsedilmemiş.Bunlarıda yayınlarsanız gurbetteki bizlerde bilgi sahibi oluruz.
 

DEFTERE YAZIN
Adınız Soyadınız 
Mail Adresiniz 
Mailimi Göster
Mesaj 

 Degistir


Yazan:Mustafa ÖZKAN - 18.05.2013 11:49:40
Sevgili Arkadaşım,dostum Cemal YILMAZ. Ruhun Şad, mekanın Cennet olsun.Allah'tan rahmet ve kederli ailene de sabırlar diliyorum. Sevgili Arkadaşım,dostum Cemal YILMAZ. Ruhun Şad, mekanın Cennet olsun.Allah'tan rahmet ve kederli ailene de sabırlar diliyorum.

Yazan:Mustafa DURMAZ - 18.05.2013 09:38:42
Sayın İstanbul Ankara Dernek yöneticileri kendi aranızda bir cenaze arabası aldınız ve Hanönü halkının da yapmış olduğu yardımları hiçe sayarak kendi reklamınızı yaptınız belediyeye hibe ettiniz yalnız bu cenaze arabası Hanönü bozbük ve vakıf mezarlığından başka yere cenaze götüremiyor çünkü araba bozuk gidemiyor başka yere cenazesini götürecek olanlar dünkü cenazede olduğu gibi başkalarından araba buluyorlar dernek yöneticilerinden bazıları arabayı tamir ettirdik diyorlar tamir faturalarını belediyeye göndermişler ama ne hikmetse cenaze arabası yinede köylere gidemiyor çünkü doğru tamiratı yapılmamış bence daha fazla derneklerin yıpranmaması için bu cenaze arabanızı geri alın biz cenazelerimizi köylerimize Hanönü esnaflarının arabalarıyla götürüyoruz sizlere katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz düşünmenizde yeter saygılarımla Sayın İstanbul Ankara Dernek yöneticileri kendi aranızda bir cenaze arabası aldınız ve Hanönü halkının da yapmış olduğu yardımları hiçe sayarak kendi reklamınızı yaptınız belediyeye hibe ettiniz yalnız bu cenaze arabası Hanönü bozbük ve vakıf mezarlığından başka yere cenaze götüremiyor çünkü araba bozuk gidemiyor başka yere cenazesini götürecek olanlar dünkü cenazede olduğu gibi başkalarından araba buluyorlar dernek yöneticilerinden bazıları arabayı tamir ettirdik diyorlar tamir faturalarını belediyeye göndermişler ama ne hikmetse cenaze arabası yinede köylere gidemiyor çünkü doğru tamiratı yapılmamış bence daha fazla derneklerin yıpranmaması için bu cenaze arabanızı geri alın biz cenazelerimizi köylerimize Hanönü esnaflarının arabalarıyla götürüyoruz sizlere katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz düşünmenizde yeter saygılarımla

Yazan:Niyazi Hasgül - 18.05.2013 00:44:08
BENİM bu hanönü ne aklım ermedi niye haftada cenazesiz geçmiyor hep sevilenler gidiyor ÇOK üzgünüm ALLAH geride kalanlara sağlık ve sıhhat versin çocuklarına ailesine ve akrabalırına BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM BENİM bu hanönü ne aklım ermedi niye haftada cenazesiz geçmiyor hep sevilenler gidiyor ÇOK üzgünüm ALLAH geride kalanlara sağlık ve sıhhat versin çocuklarına ailesine ve akrabalırına BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM

Yazan:Muhammed Emin ÇORBACI - 17.05.2013 18:38:45
CEMAL ABİ'YE ALLAHTAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİM. CEMAL ABİ'YE ALLAHTAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİM.

Yazan:ÖZLEM YILMAZ - 17.05.2013 15:50:30
Canım Amcam Seni Çok özlicem. Canım Amcam Seni Çok özlicem.

Yazan:Engin SÖZERİ - 17.05.2013 10:59:44
Hanönü'nün bir parçası bir sembol olan bir Abimizin vefatı nedeniyle çok üzgünüm. Güler yüzü ile gurbetten gelenlere hoş geldin demesi bizleri mutlu ederdi. Eski Ankara-Hanönü maçlarının neşe kaynağı idi. Kendisine Allah'tan rahmet diler acılı ailesine başsağlığı dilerim.. Güle güle Cemal Abi mekanın cennet olmasını temenni ederim.. Hanönü'nün bir parçası bir sembol olan bir Abimizin vefatı nedeniyle çok üzgünüm. Güler yüzü ile gurbetten gelenlere hoş geldin demesi bizleri mutlu ederdi. Eski Ankara-Hanönü maçlarının neşe kaynağı idi. Kendisine Allah'tan rahmet diler acılı ailesine başsağlığı dilerim.. Güle güle Cemal Abi mekanın cennet olmasını temenni ederim..

Yazan:AYHAN KOŞAK - 17.05.2013 09:38:39
CEMAL ABİ'YE ALLAHTAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİM. CEMAL ABİ'YE ALLAHTAN RAHMET AİLESİNE VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİM.

Yazan:Mehmet AKBAŞ - 17.05.2013 07:53:38
Cemal YILMAZ ın vefatından dolayı çok üzüntülüyüz.Merhuma allahtan rahmet,ailesine başsağlığı dilerim. Cemal YILMAZ ın vefatından dolayı çok üzüntülüyüz.Merhuma allahtan rahmet,ailesine başsağlığı dilerim.

Yazan:Hasan Basri YÜCEL - 16.05.2013 22:49:35
Kandilinizi en içten dileklerimle kutlar,Ülkemiz,İlçemiz için hayırlara vesile olmasını cenabı Allahtan Niyaz ederim. Vefat Eden Cemal YILMAZ ve Emekli imam Abdullah YILDIRIM a Allahtan Rahmet Ailesin başsağlığı niyaz ederim. Kandilinizi en içten dileklerimle kutlar,Ülkemiz,İlçemiz için hayırlara vesile olmasını cenabı Allahtan Niyaz ederim. Vefat Eden Cemal YILMAZ ve Emekli imam Abdullah YILDIRIM a Allahtan Rahmet Ailesin başsağlığı niyaz ederim.

Yazan:FATİH TUNA - 16.05.2013 14:51:54
Bu gece Regaip Kandili.. Üç ayların başlangıcı olan bu gecede her türlü arzu ve isteklerinizin kabul olmasını, iyiye, doğruya, güzele, faydalı olana, hakka ve hakikate; ulaşmanızı diler, kandilinizi tebrik ederim. Bu gece Regaip Kandili.. Üç ayların başlangıcı olan bu gecede her türlü arzu ve isteklerinizin kabul olmasını, iyiye, doğruya, güzele, faydalı olana, hakka ve hakikate; ulaşmanızı diler, kandilinizi tebrik ederim.

Yazan:ARİF HIRÇINKAYA - 16.05.2013 09:14:06
Tüm İslam Aleminin Kandili Mübarek Olsun Tüm İslam Aleminin Kandili Mübarek Olsun

Yazan:Mehmet AKBAŞ - 13.05.2013 13:45:59
Tüm Annelerin Anneler Gününü Kutlar Etkinlikte Emeği Geçen Tüm Dostlara Teşekkür Ederim. Tüm Annelerin Anneler Gününü Kutlar Etkinlikte Emeği Geçen Tüm Dostlara Teşekkür Ederim.

Yazan:CENGİZ YILMAZ - 12.05.2013 06:19:00
TÜM ANNELER GÜNÜ 1 GÜN DEĞİL 365 GÜN KUTLASAK YİNEDE AZDIR,TÜM ANNELERİN ELLERİNDEN ÖPÜYOR BU GÜZEL GÜNLERİNİ KUTLUYORUM. TÜM ANNELER GÜNÜ 1 GÜN DEĞİL 365 GÜN KUTLASAK YİNEDE AZDIR,TÜM ANNELERİN ELLERİNDEN ÖPÜYOR BU GÜZEL GÜNLERİNİ KUTLUYORUM.

Yazan:Mahmet AKBAŞ - 08.05.2013 12:55:04
Muharrem GÜNAY ögretmenimize geçmiş olsun diyerek acil şifalar delerim. saygılarımla Muharrem GÜNAY ögretmenimize geçmiş olsun diyerek acil şifalar delerim. saygılarımla

Yazan:Mustafa DURMAZ - 08.05.2013 11:12:47
Kastamonu Evliyalarından Hz.Pir Şehşabanı Velinin Hanönülü olmasından çok mutlu olmaktayım Hanönü Belediyesi ile Hanönü Müftülüğünün organize ettiği ve ilçemizdeki Maden İşletmeciliği yapan Şirketlerimizede yaptıkları yardımlardan dolayı kendilerine hanönülü olarak teşekkür ederim ayrıca 300 kişilik bir ekip ile ilçemizi ziyarete gelen bu önemli günde bizleri yalnız bırakmayan Şükrü Mutlu hocamıza ve misafirlerine teşekkür ederim yalnız beni rahatsız eden bir durum var sizlerle paylaşmak isterim Hz.Pir Şehşabanıvelinin türbesinde doğum yeri Taşköprü yazıyor buda beni rahatsız etmektedir yetkililerden Hz Pir Şehşabanıvelinin doğum yerinin Hanönü olarak değişirse çok daha iyi olur diye düşünüyorum bu proğramı düzenleyen destek vererenlere ve uzaktan ve yakından gelen katılımcılara ve misafirlerimize teşekkür ederim. saygılarımla Kastamonu Evliyalarından Hz.Pir Şehşabanı Velinin Hanönülü olmasından çok mutlu olmaktayım Hanönü Belediyesi ile Hanönü Müftülüğünün organize ettiği ve ilçemizdeki Maden İşletmeciliği yapan Şirketlerimizede yaptıkları yardımlardan dolayı kendilerine hanönülü olarak teşekkür ederim ayrıca 300 kişilik bir ekip ile ilçemizi ziyarete gelen bu önemli günde bizleri yalnız bırakmayan Şükrü Mutlu hocamıza ve misafirlerine teşekkür ederim yalnız beni rahatsız eden bir durum var sizlerle paylaşmak isterim Hz.Pir Şehşabanıvelinin türbesinde doğum yeri Taşköprü yazıyor buda beni rahatsız etmektedir yetkililerden Hz Pir Şehşabanıvelinin doğum yerinin Hanönü olarak değişirse çok daha iyi olur diye düşünüyorum bu proğramı düzenleyen destek vererenlere ve uzaktan ve yakından gelen katılımcılara ve misafirlerimize teşekkür ederim. saygılarımla

Yazan:ŞÜKRÜ MUTLU - 07.05.2013 17:13:53
HANÖNÜ GÖKÇEAĞAÇ KÖYÜNDE DE 2008-2009-2010-2011 DE YAĞMUR DUASI YAPILMIŞTI. ŞİMDİ NİYE YAPILMIYOR?ÇOK MERAK EDİYORUM. GEÇEN YIL BUĞDAYLAR VERİMSİZDİ. BU SENE İSE FIRTINA ORMANI ÇÖKERTTİ. BAKALIM BUNDAN SONRA NEYİ BEKLİYORLAR. CENAB I ALLAH(C.C) İNSANLARA MAL MÜLK VERİNCE ALLAH'I UNUTACAKLARSA BEN DİYORUM Kİ YARABBİ O ZAMAN O MALI MÜLKÜ BİZLERE NASİP ETME. GÖKÇEAĞAÇ ÇOK MU FAKİR.EVET FAKİR AMA ŞÜKÜR FAKİRİ. ANLAYAN KÖYLÜLERİM ANLASIN. HANÖNÜ GÖKÇEAĞAÇ KÖYÜNDE DE 2008-2009-2010-2011 DE YAĞMUR DUASI YAPILMIŞTI. ŞİMDİ NİYE YAPILMIYOR?ÇOK MERAK EDİYORUM. GEÇEN YIL BUĞDAYLAR VERİMSİZDİ. BU SENE İSE FIRTINA ORMANI ÇÖKERTTİ. BAKALIM BUNDAN SONRA NEYİ BEKLİYORLAR. CENAB I ALLAH(C.C) İNSANLARA MAL MÜLK VERİNCE ALLAH'I UNUTACAKLARSA BEN DİYORUM Kİ YARABBİ O ZAMAN O MALI MÜLKÜ BİZLERE NASİP ETME. GÖKÇEAĞAÇ ÇOK MU FAKİR.EVET FAKİR AMA ŞÜKÜR FAKİRİ. ANLAYAN KÖYLÜLERİM ANLASIN.

Yazan:Mehmet ARSLAN - 06.05.2013 20:17:47
Çatalzeytinspor'un oyuncusu Sezcan Dikbaş'a Acil Şifalar diliyorum. Çatalzeytinspor geçmiş olsun... Çatalzeytinspor'un oyuncusu Sezcan Dikbaş'a Acil Şifalar diliyorum. Çatalzeytinspor geçmiş olsun...

Yazan:Mustafa DURMAZ - 22.04.2013 11:05:42
Alemleri Efendisi Sevgili Peygamberimizin Doğum Günü Münasebetiile Kutlu Doğum haftasını eniyi şekilde organize eden bu anlamlı günün önemini anlatan hanönü belediyesi çaybahçesindeki ve hanönü belediye düğün salonunda yaptıkları konferansları ve kermesi düzenleyen başta Hanönü Müftümüz sayın Osman SAĞLAM hocamıza ve imam arkadaşlara vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendilerini tebrik eder Alemleri Efendisi Sevgili Peygamberimizin Doğum Günü Münasebetiile Kutlu Doğum haftasını eniyi şekilde organize eden bu anlamlı günün önemini anlatan hanönü belediyesi çaybahçesindeki ve hanönü belediye düğün salonunda yaptıkları konferansları ve kermesi düzenleyen başta Hanönü Müftümüz sayın Osman SAĞLAM hocamıza ve imam arkadaşlara vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendilerini tebrik eder

Yazan:Metin YAMALI - 18.04.2013 18:20:38
HERKESİ SAYGILARIMLA SELAMLIYORUM...KUTLU DOGUM HAFTASI KUTLAMALARI PROGRAMI İÇİNDE İLÇEMİZDE İLK DEFA MÜFTÜLÜGÜMÜZ ÖNCÜLÜGÜNDE KERMES DÜZENLEMİŞTİR..İKİ GÜNDÜR TAKİP EDİYORUM BİZİM HALKIMIZ BİRŞEYLER YAPILMAK İSTENİYORSA GERÇEKTEN SAHİP ÇIKIYOR..BU KERMESİ DÜZENLEYEN BAYAN KARDEŞLERİMİZİN ÇOGU İMAM EŞLERİ..KENDİLERİNE VERDİKLERİ BU EMEKTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM..ASLINDA BURADA ANLATMAK İSTEDİGİM KONU. ?. BU KARDEŞLERİMİZ HER BİRİ DEGİŞİK İLLERDEN İLÇEMİZE GELMİŞ BİR BİRİNİ TANIMAYAN İNSANLAR..AMA BURADA O KADAR GÜZEL BİRLİKTELİK SAGLAMIŞLAR Kİ DUYGULANMAMAK VE İÇTEN İÇE AH ÇEKMEMEK MÜMKÜN DEGİL..NEDEN DERSENİZ BİRBİRNE YABANCI İNSANLAR BU KADAR GÜZEL BİR ARAYA GELEBİLİYOR VE ORTAYA BU KADAR ÇOK GÜZEL BİR ESER ÇIKARIYORLARDA.ACABA BİZ NEDEN BUNU BAŞARAMIYORUZ DİYE İKİ GÜNDÜR KENDİ KENDİME KAFA YORUYORUM..NEDENİ AÇIKÇA BELLİ BİZİM BİR AN ÖNCE FESATLIGI BIRAKIP BİR ARAYA GELMEMİZ LAZIM ÇÜNKÜ İLÇEMİZ İLERİ Kİ GÜNLERDE ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE DEGİŞİM YAŞAYACAKTIR..BİZ BU DEGİŞİME AYAK UYDURAMAZSAK YİNE SADECE BİR BİRİMİZİN DEDİKODUSUNU ETMEKLE YETİNİRİZ..BAŞTA SAYIN MÜFTÜMÜZÜN EŞİ OLMAK ÜZERE BU KERMESE EMEK VEREN KATKI SAGLAYAN HERKESE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM..BİRİMİZ HEPİMİZ /HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN DİYOR..SONSUZ SAYGILARIMLA ALLAHA EMANET OLUN.. HERKESİ SAYGILARIMLA SELAMLIYORUM...KUTLU DOGUM HAFTASI KUTLAMALARI PROGRAMI İÇİNDE İLÇEMİZDE İLK DEFA MÜFTÜLÜGÜMÜZ ÖNCÜLÜGÜNDE KERMES DÜZENLEMİŞTİR..İKİ GÜNDÜR TAKİP EDİYORUM BİZİM HALKIMIZ BİRŞEYLER YAPILMAK İSTENİYORSA GERÇEKTEN SAHİP ÇIKIYOR..BU KERMESİ DÜZENLEYEN BAYAN KARDEŞLERİMİZİN ÇOGU İMAM EŞLERİ..KENDİLERİNE VERDİKLERİ BU EMEKTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM..ASLINDA BURADA ANLATMAK İSTEDİGİM KONU. ?. BU KARDEŞLERİMİZ HER BİRİ DEGİŞİK İLLERDEN İLÇEMİZE GELMİŞ BİR BİRİNİ TANIMAYAN İNSANLAR..AMA BURADA O KADAR GÜZEL BİRLİKTELİK SAGLAMIŞLAR Kİ DUYGULANMAMAK VE İÇTEN İÇE AH ÇEKMEMEK MÜMKÜN DEGİL..NEDEN DERSENİZ BİRBİRNE YABANCI İNSANLAR BU KADAR GÜZEL BİR ARAYA GELEBİLİYOR VE ORTAYA BU KADAR ÇOK GÜZEL BİR ESER ÇIKARIYORLARDA.ACABA BİZ NEDEN BUNU BAŞARAMIYORUZ DİYE İKİ GÜNDÜR KENDİ KENDİME KAFA YORUYORUM..NEDENİ AÇIKÇA BELLİ BİZİM BİR AN ÖNCE FESATLIGI BIRAKIP BİR ARAYA GELMEMİZ LAZIM ÇÜNKÜ İLÇEMİZ İLERİ Kİ GÜNLERDE ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE DEGİŞİM YAŞAYACAKTIR..BİZ BU DEGİŞİME AYAK UYDURAMAZSAK YİNE SADECE BİR BİRİMİZİN DEDİKODUSUNU ETMEKLE YETİNİRİZ..BAŞTA SAYIN MÜFTÜMÜZÜN EŞİ OLMAK ÜZERE BU KERMESE EMEK VEREN KATKI SAGLAYAN HERKESE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM..BİRİMİZ HEPİMİZ /HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN DİYOR..SONSUZ SAYGILARIMLA ALLAHA EMANET OLUN..

Yazan:Hasan Baydar - 17.04.2013 21:36:16
Herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.Sağlıklı günler Herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.Sağlıklı günler

Yazan:İzzet Günbay - 17.04.2013 08:33:55
İlçemizin eğitim seviyesi yüksektir. Biz bunların okumasından gurur duyarız.Başta ilk öğretim öğretmenleri ve lise öğretmenlerimize öğrencilerimize okumak için çaba gösteren aile velilerine teşekür ederiz. İlçemizin eğitim seviyesi yüksektir. Biz bunların okumasından gurur duyarız.Başta ilk öğretim öğretmenleri ve lise öğretmenlerimize öğrencilerimize okumak için çaba gösteren aile velilerine teşekür ederiz.

Yazan:AYHAN KOŞAK - 15.04.2013 18:57:26
HANÖNÜ LİSESİ öğretmen ve öğrencilerimiz sizlerle gurur duyuyoruz.nice nice başarılara.Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin.BÜTÜN ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDERİM...AYHAN KOŞAK HANÖNÜ LİSESİ öğretmen ve öğrencilerimiz sizlerle gurur duyuyoruz.nice nice başarılara.Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin.BÜTÜN ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDERİM...AYHAN KOŞAK

Yazan:Engin SÖZERİ - 15.04.2013 09:42:44
Tebrikler Öğretmenlerimiz ve Öğrencilerimiz... Başarılarının daimi olmasını temenni ederim... Saygılarımla.. Tebrikler Öğretmenlerimiz ve Öğrencilerimiz... Başarılarının daimi olmasını temenni ederim... Saygılarımla..

Yazan:MEHMET ÖZKAN - 14.04.2013 22:56:35
DEĞERLİ HANÖNÜLÜLER; Sevgili Peygamberimizin Doğumunu kutlamak amacıyla, Hanönü İlçe Müftülüğü olarak proğramlar hazırlanmıştır.BUgün ilkini gerçekleştirmiş olduğumuz proğrama katılım çok iyiydi. herkese sosuz teşekkürler. DEĞERLİ HANÖNÜLÜLER; Sevgili Peygamberimizin Doğumunu kutlamak amacıyla, Hanönü İlçe Müftülüğü olarak proğramlar hazırlanmıştır.BUgün ilkini gerçekleştirmiş olduğumuz proğrama katılım çok iyiydi. herkese sosuz teşekkürler.

Yazan:Site Yönetimi - 10.04.2013 16:20:59
Sayın Takipçilerimiz... Hayali isimlerle yazı yazan ve o yazıda kişi ile kuruluşları direk rencide edecek küçük düşürecek yazılan mesajları kesinlikle yayınlanmayacaktır... Gerçek kimliği ile görüşlerini ve önerilerini yazanlara kapımız her zaman açık... Ayrıca Site olarak hiç kimsenin tarafında olmadığımız gibi herkese de aynı mesafedeyiz... Yani Hanönü ve Hanönü'lünün yanındayız... Saygılarımızla.. Sayın Takipçilerimiz... Hayali isimlerle yazı yazan ve o yazıda kişi ile kuruluşları direk rencide edecek küçük düşürecek yazılan mesajları kesinlikle yayınlanmayacaktır... Gerçek kimliği ile görüşlerini ve önerilerini yazanlara kapımız her zaman açık... Ayrıca Site olarak hiç kimsenin tarafında olmadığımız gibi herkese de aynı mesafedeyiz... Yani Hanönü ve Hanönü'lünün yanındayız... Saygılarımızla..

Yazan:Mustafa DURMAZ - 10.04.2013 14:08:16
Sayın site yönetimi hanönülü olupta sizlerin ismini bilmediğiniz şahısların hanönülü olmasına rağmen görüşlerini yazması yasak mıdır. illa sizin gibi menfaatcı ve işlerinize gelmeyen yazıları isim bahanesi ile yazmamanız sizlerin ne kadar kalekteriniz olduğunu anlatıyor bir hanönilü olarak sizlere bu davranışlarınızı yakıştıramıyorum....... Sayın site yönetimi hanönülü olupta sizlerin ismini bilmediğiniz şahısların hanönülü olmasına rağmen görüşlerini yazması yasak mıdır. illa sizin gibi menfaatcı ve işlerinize gelmeyen yazıları isim bahanesi ile yazmamanız sizlerin ne kadar kalekteriniz olduğunu anlatıyor bir hanönilü olarak sizlere bu davranışlarınızı yakıştıramıyorum.......

Yazan:Site Yönetimi - 23.03.2013 12:42:30
Sayın Takipçilerimiz. Çok kez uyarmamıza rağmen hala isimsiz yazı yazılıyor... Bu konuda has has olduğumuzu belirtir... İsim ve Soyadınızı belirttiğinizde yazılarınız yayınlanacaktır.. Saygılarımızla... Sayın Takipçilerimiz. Çok kez uyarmamıza rağmen hala isimsiz yazı yazılıyor... Bu konuda has has olduğumuzu belirtir... İsim ve Soyadınızı belirttiğinizde yazılarınız yayınlanacaktır.. Saygılarımızla...

Yazan:Hasan Basri YÜCEL - 18.03.2013 19:53:04
http://www.kastamonuhanonudernegi Değerli Hemşehrilerimiz sitemizi ziyaret ediniz tavsiye ve önerilerinizi her zaman bakliyoruz. Saygılarımızla. Kastamonu Hanonu Derneği Yönetim Kurulu Adına Başkan İzzet GÜNBAY http://www.kastamonuhanonudernegi Değerli Hemşehrilerimiz sitemizi ziyaret ediniz tavsiye ve önerilerinizi her zaman bakliyoruz. Saygılarımızla. Kastamonu Hanonu Derneği Yönetim Kurulu Adına Başkan İzzet GÜNBAY

Yazan:mehmet AKBAŞ - 18.03.2013 15:24:03
fırtınadan dolayı zarar gören hanönülülere geçmiş olsun dileklerimle... fırtınadan dolayı zarar gören hanönülülere geçmiş olsun dileklerimle...

Yazan:ARİF HIRÇINKAYA - 16.03.2013 17:02:54
Üzücü haber Fırtınadan dolayı zarar gören hemşerilerimize geçmiş olsun can kaybı olmaması sevindirici Üzücü haber Fırtınadan dolayı zarar gören hemşerilerimize geçmiş olsun can kaybı olmaması sevindirici

Yazan:Ferhat TÜRKSOY - 12.03.2013 16:39:41
Hanönü Kavak çayına yapılan büyük hizmetten dolayı Devlet Su işlerine çok teşekkür ediyorum.Ayrıca bu hizmeti harfiyat dökümü yaparak ve düzleme işlemini bizzat yapan Asya Maden yetkililerinede çok teşekkür ediyorum. Hanönü Kavak çayına yapılan büyük hizmetten dolayı Devlet Su işlerine çok teşekkür ediyorum.Ayrıca bu hizmeti harfiyat dökümü yaparak ve düzleme işlemini bizzat yapan Asya Maden yetkililerinede çok teşekkür ediyorum.

Yazan:Engin SÖZERİ - 07.03.2013 10:13:20
Hanönü Spor'a forma sponsor olan TOTOLİ Petrol'e teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim.Ayrıca Hanönü Spor'un eski futbolcusu olarak başarılar diler tüm hanönülerin takıma sahip çıkmasını isterim. Bu takımın nasıl kurulduğunu nasıl bir emekle gayretle fedakarlıkla maçlara çıkıldığını eski yöneticiler ve futbolcular bilir.... Hanönü Spor'a forma sponsor olan TOTOLİ Petrol'e teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim.Ayrıca Hanönü Spor'un eski futbolcusu olarak başarılar diler tüm hanönülerin takıma sahip çıkmasını isterim. Bu takımın nasıl kurulduğunu nasıl bir emekle gayretle fedakarlıkla maçlara çıkıldığını eski yöneticiler ve futbolcular bilir....

Yazan:Hasan Basri YÜCEL - 06.03.2013 20:36:30
MÜJDE İLÇEMİZE DOĞALGAZ GELECEK....Projeyi BOTAŞ yapacak, para Hazine'den Taşköprü-Hanönü aktararılacak. MÜJDE İLÇEMİZE DOĞALGAZ GELECEK....Projeyi BOTAŞ yapacak, para Hazine'den Taşköprü-Hanönü aktararılacak.

Yazan:hasan basri yücel - 05.03.2013 18:05:36
- Değerli Üyelerimiz. Birlik beraberlik ve kaynaşma yemeğimiz Daday Kayşağı ATEŞOĞLU ETLİ EKMEK SALONUNDA 07 MART 2013 (Perşembe) alşamı saat 19,30 da yapılacaktır. Kişi başı 10 Tl olup, Dernek Başkanımız İzzet GÜNBAY'a veya Başkan Yardımcısı Hasan Basri, YÜCEL'E bilgi verilmesi önemle rica olunur. Tüm üyelerimizin teşriflerini bekler saygı , sevgi ve sağlıklı günler dileriz. Dernek Yönetim Kurulu adına - Değerli Üyelerimiz. Birlik beraberlik ve kaynaşma yemeğimiz Daday Kayşağı ATEŞOĞLU ETLİ EKMEK SALONUNDA 07 MART 2013 (Perşembe) alşamı saat 19,30 da yapılacaktır. Kişi başı 10 Tl olup, Dernek Başkanımız İzzet GÜNBAY'a veya Başkan Yardımcısı Hasan Basri, YÜCEL'E bilgi verilmesi önemle rica olunur. Tüm üyelerimizin teşriflerini bekler saygı , sevgi ve sağlıklı günler dileriz. Dernek Yönetim Kurulu adına

Yazan:Mehmet ARSLAN - 04.03.2013 13:54:39
‎2013 Formasının Sponsoru olan TOTİLİ PETROL adına Hüseyin Dağıstanlıya Teşekkür ediyoruz. Mehmet ARSLAN (Bşk Yard.) ‎2013 Formasının Sponsoru olan TOTİLİ PETROL adına Hüseyin Dağıstanlıya Teşekkür ediyoruz. Mehmet ARSLAN (Bşk Yard.)

Yazan:Mehmet ARSLAN - 04.03.2013 13:53:03
Çok Değerli Terzi Hüseyin DEMİR 'e Allahtan rahmet dost ve akrabalarına başsağlığı diliyorum... Allah Rahmet Eylesin... Çok Değerli Terzi Hüseyin DEMİR 'e Allahtan rahmet dost ve akrabalarına başsağlığı diliyorum... Allah Rahmet Eylesin...

Yazan:AYHAN KOŞAK - 03.03.2013 19:25:48
HÜSEYİN AMCAYA ALLAHTAN RAHMET,KEDERLİ AİLESİNE SABIRLAR DİLERİM.AYHAN KOŞAK(TERZİ ÇAKMAĞIN OĞLU) HÜSEYİN AMCAYA ALLAHTAN RAHMET,KEDERLİ AİLESİNE SABIRLAR DİLERİM.AYHAN KOŞAK(TERZİ ÇAKMAĞIN OĞLU)

Yazan:Adem YILDIZ - 02.03.2013 12:18:26
Dernek üyemiz ve Hemşehrimiz Hanönülü Davulcularımızdan,Kapusuz Kardeşler Muharrem,Mustafa ve Ahmet'in Biricik anneleri hakkın rahmetine ermiştir.Annelerine Allahtan rahmet,Acılı aile bireylerine ve sevenlerine başsağlığı dileriz. İSTANBUL,HANÖNÜ İLÇE DERNEĞİ YÖNETİM KURULU Dernek üyemiz ve Hemşehrimiz Hanönülü Davulcularımızdan,Kapusuz Kardeşler Muharrem,Mustafa ve Ahmet'in Biricik anneleri hakkın rahmetine ermiştir.Annelerine Allahtan rahmet,Acılı aile bireylerine ve sevenlerine başsağlığı dileriz. İSTANBUL,HANÖNÜ İLÇE DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Yazan:Adem zobozan - 01.03.2013 19:22:58
Terzi Hüseyin demir amcaya Allah Rahmet eylesin Mekanı cennet olsun Kederli Ailesine sabırlar versin Terzi Hüseyin demir amcaya Allah Rahmet eylesin Mekanı cennet olsun Kederli Ailesine sabırlar versin

Yazan:Mustafa Arslan - 01.03.2013 17:38:59
İlcemiz esnafi koylumuz akrabamiz degerli huseyin amcaya Allah gani gani rahmet eylesin İlcemiz esnafi koylumuz akrabamiz degerli huseyin amcaya Allah gani gani rahmet eylesin

Yazan:Erhan Çiloğlu - 01.03.2013 09:05:35
Çok değerli komşumuz abimiz sevdiğimiz insan Hüseyin Abinin vefatını derin bir üzüntüyle bu siteden öğrendim, kendisine Allah'tan rahmet, eş dost ve akrabalarına bağşağlığı biliyorum.. Allah rahmet eylesin.. Çok değerli komşumuz abimiz sevdiğimiz insan Hüseyin Abinin vefatını derin bir üzüntüyle bu siteden öğrendim, kendisine Allah'tan rahmet, eş dost ve akrabalarına bağşağlığı biliyorum.. Allah rahmet eylesin..

Yazan:Bilal YILMAZ - 28.02.2013 15:08:28
Terzi Hüseyin DEMİR Agbeyimize Allahtan Rahmet yakınlarına başsalıgı dilerim. Terzi Hüseyin DEMİR Agbeyimize Allahtan Rahmet yakınlarına başsalıgı dilerim.

Yazan:Veysel YAZICI - 16.02.2013 17:56:33
Hasan bey teşekkür ederim.Yeniden haberlere başladığın için Hasan bey teşekkür ederim.Yeniden haberlere başladığın için

Yazan:Hasan YILMAZ - 13.02.2013 09:59:34
Çok değerli Hanönü com okuyucularımız,dostlarımız ve gurbetteki hemşerilerimiz benim hakkımdaki duygu ve düşünceliriniz için çok teşekkür ederim.Siz gurbetteki hemşerilerimizi Hanönü'den ve bölgemizden haberdar etmek köprü olmak ilçenin sorunlarını,sevinçlerini,mutluluklarını yazmak görev olarak görüyorum..Herkese sonsut teşekkür ve selamlarımı sunarım... Çok değerli Hanönü com okuyucularımız,dostlarımız ve gurbetteki hemşerilerimiz benim hakkımdaki duygu ve düşünceliriniz için çok teşekkür ederim.Siz gurbetteki hemşerilerimizi Hanönü'den ve bölgemizden haberdar etmek köprü olmak ilçenin sorunlarını,sevinçlerini,mutluluklarını yazmak görev olarak görüyorum..Herkese sonsut teşekkür ve selamlarımı sunarım...

Yazan:Erhan Çiloğlu - 12.02.2013 08:50:12
Hasan abi seni ve haberlerini çok özlemişim.. döndüğün için teşekkür ederim. Bu sitede en güzel haberleri yapman dileğiyle Hasan abi seni ve haberlerini çok özlemişim.. döndüğün için teşekkür ederim. Bu sitede en güzel haberleri yapman dileğiyle

Yazan:Engin SÖZERİ - 10.02.2013 00:09:46
Çok geçmiş olsun.... Bir kes daha gösteriyor köylere su deposu ve köy içine yangın muslukları konması gerekiyor... Hanönü den Taşköprü den gelene kadar sonuç bu... Bir kaç evimiz kaldı onları da bu şekilde kaybetmek çok acı... Sadece köyümüz için demiyorum Hanönümüz için de gerekli özellikle Atatürk meydanındaki tarihi evler çok değerli... Mutlak önlem alınmalıdır... Çok geçmiş olsun.... Bir kes daha gösteriyor köylere su deposu ve köy içine yangın muslukları konması gerekiyor... Hanönü den Taşköprü den gelene kadar sonuç bu... Bir kaç evimiz kaldı onları da bu şekilde kaybetmek çok acı... Sadece köyümüz için demiyorum Hanönümüz için de gerekli özellikle Atatürk meydanındaki tarihi evler çok değerli... Mutlak önlem alınmalıdır...

Yazan:Engin SÖZERİ - 05.02.2013 19:59:04
MAALESEF… Bu konuda Hanönü ve Hanönülüler yani hepimiz sınıfta kaldık. Neden sınıfta kaldık, Çünkü bu karar yıllar önce çıkmış bakanlar kuruldan çıkmış devlet tarafından onanmış ve kazma vurulurken Hanönülü haberdar olmuştur. Her zaman demir tavında dövülür.. MAALESEF... HANÖNÜ-HANÖNÜLÜLER BİRLİK TEN KUVVET DOĞAR... Umarım bu gibi durumlarda hep Beraber MÜCADELE ederiz; Parti m,Derneğim, Masam, Gelirim, İşim, Param, Çıkarım, Menfaatim, demeden “TEK YÜREK” oluruz.. MAALESEF… Bu konuda Hanönü ve Hanönülüler yani hepimiz sınıfta kaldık. Neden sınıfta kaldık, Çünkü bu karar yıllar önce çıkmış bakanlar kuruldan çıkmış devlet tarafından onanmış ve kazma vurulurken Hanönülü haberdar olmuştur. Her zaman demir tavında dövülür.. MAALESEF... HANÖNÜ-HANÖNÜLÜLER BİRLİK TEN KUVVET DOĞAR... Umarım bu gibi durumlarda hep Beraber MÜCADELE ederiz; Parti m,Derneğim, Masam, Gelirim, İşim, Param, Çıkarım, Menfaatim, demeden “TEK YÜREK” oluruz..

Yazan:Mesutaydemir - 01.02.2013 18:50:30
Hasan bey yaptığın ve yapacağın haberler için şimdidenşahsım adına teşekür ederim Hasan bey yaptığın ve yapacağın haberler için şimdidenşahsım adına teşekür ederim

Yazan:ANK-HAN-DER - 01.02.2013 09:13:27
Sayın Dernek Üyelerimiz, Derneğimizin 2012 yılına ait bilançosu ve faaliyetleri hakkında 03.Şubat.2013 pazar günü Dernek Merkezinde saat 11:00 bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Tüm üyelerimizin toplantıya iştirak etmelerini rica ederiz. Saygılarımızla, Hanönü ve Köyleri Yardımlaşma Derneği Sayın Dernek Üyelerimiz, Derneğimizin 2012 yılına ait bilançosu ve faaliyetleri hakkında 03.Şubat.2013 pazar günü Dernek Merkezinde saat 11:00 bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Tüm üyelerimizin toplantıya iştirak etmelerini rica ederiz. Saygılarımızla, Hanönü ve Köyleri Yardımlaşma Derneği

Yazan:Cengiz YILMAZ - 31.01.2013 14:08:51
Değerli dostum saygı duydugum Sn Hasan YILMAZ,ın ben hiç bir zaman hanönü.com dan ayrıldığını düşünmedim,Sn:Hasan YILMAZ,ın güzel bir tatil geçirdiğini düşüncesindeydim,biliyorumki bizleri hanönünden mahrum etmeyecek kadar duyarlı bir yapıya sahip olduğunu biliyorum,hasan abi güzel bir tatil sonunda aramıza dönmenin mutlulugu yaşıyoruz,ve seni takip etmeye devam edeceğiz,buradan size mutlu huzurlu,sağlık dolu güzel yarınlar diliyorum. Değerli dostum saygı duydugum Sn Hasan YILMAZ,ın ben hiç bir zaman hanönü.com dan ayrıldığını düşünmedim,Sn:Hasan YILMAZ,ın güzel bir tatil geçirdiğini düşüncesindeydim,biliyorumki bizleri hanönünden mahrum etmeyecek kadar duyarlı bir yapıya sahip olduğunu biliyorum,hasan abi güzel bir tatil sonunda aramıza dönmenin mutlulugu yaşıyoruz,ve seni takip etmeye devam edeceğiz,buradan size mutlu huzurlu,sağlık dolu güzel yarınlar diliyorum.

Untitled Document